Manufacturer No:WISE-S614-A
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules WISE-4600 4AI/4DI I/O Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC/DC Input Modules |
| Input Voltage: | 10 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 10.582189 oz |
HOT
2862369
Brand:Phoenix Contact

1007352
Brand:Phoenix Contact
2799510000
Brand:Weidmuller

PCI-1730U-BE
Brand:Advantech

ADAM-6022-A1E
Brand:Advantech

GRT1-ROS2
Brand:Omron Automation and Safety
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

2702783
Brand:Phoenix Contact

1088127
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6051-D
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






