Manufacturer No:5-2432409-8
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-1000
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 1.01 kA |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 315 mm |
| Inductance: | 29 uH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 231 mm |
HOT
2405081-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

30906035
Brand:Wurth Elektronik

HFCV-2002+
Brand:Mini-Circuits

2-2432409-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

LFCV-1552+
Brand:Mini-Circuits

5-2432409-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCT39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

SCR39XV-230-Y2R2A005JH
Brand:KEMET

ZVBP-5G-S+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






