Manufacturer No:B39921B9972P810
Manufacturer:Qualcomm RF360
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 915 MHz SMD/SMT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualcomm RF360 |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | SAW Duplexers |
| Frequency: | 915 MHz |
| Frequency Range: | 902 MHz to 905 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.5 mm x 1.1 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | RF360 |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Filters |
| Part # Aliases: | B9972 |
HOT
SCF47X-300-S2R0B009JV
Brand:KEMET

SCT39XV-400-2R2B005JH
Brand:KEMET

ZC4PD-E18673+
Brand:Mini-Circuits

DBTC-12-4L+
Brand:Mini-Circuits

QPQ0978SR
Brand:Qorvo

HFCG-1230+
Brand:Mini-Circuits

ACT45C-220-2P-TL000
Brand:TDK

4-2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

TCW2-133+
Brand:Mini-Circuits

SCT39XV-140-S1R6A014JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






