Manufacturer No:2432409-6
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-6.5
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 6.4 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 114.6 mm |
| Inductance: | 4.6 mH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 69.9 mm |
HOT
QPQ0978SR
Brand:Qorvo

HFCW-1042+
Brand:Mini-Circuits

2-2432409-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

LFCV-1552+
Brand:Mini-Circuits

ZC4PD-E18673+
Brand:Mini-Circuits

5-2432409-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

ACT45C-220-2P-TL000
Brand:TDK

38313095
Brand:Wurth Elektronik

HFCV-2002+
Brand:Mini-Circuits
ZFDC-6-23B-S+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






