Manufacturer No:QPQ3509SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 3.7-3.98 GHz BPF BAW
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Filters |
| Frequency Range: | 3.7 GHz to 3.98 GHz |
| Bandwidth: | 280 MHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SMT-3 |
| Series: | QPQ3509 |
| Brand: | Qorvo |
| Insertion Loss: | 3.5 dB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | BAW Filter |
HOT
2405080-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

2-2405081-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

ZN2PD-4R753+
Brand:Mini-Circuits

3-2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCU-1382+
Brand:Mini-Circuits
ZLSS-6R9G-S+
Brand:Mini-Circuits

4-2432409-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405082-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405081-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

SCT39XV-400-2R2B005JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






