Manufacturer No:2432409-8
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-10
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 10 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 114.6 mm |
| Inductance: | 2.94 mH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 88.5 mm |
HOTZFDC-6-23B-S+
Brand:Mini-Circuits

50503AC
Brand:Murata Power Solutions

LFCV-2202+
Brand:Mini-Circuits

ZN2PD-4R753+
Brand:Mini-Circuits

EPQ-133+
Brand:Mini-Circuits

2432409-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

HFCU-1382+
Brand:Mini-Circuits

2432409-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405082-5
Brand:TE Connectivity / Corcom
ZLSS-6R9G-S+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






