Manufacturer No:MP3210V4AF
Manufacturer:Proterial
Type:Ferrite Toroids / Ferrite Rings
Description:Ferrite Toroids / Ferrite Rings 32mmOD x 10mmID HI PM AMORPHS CORE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Proterial |
| Product Category: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| Product: | Toroids |
| Inside Diameter: | 19.86 mm |
| Outside Diameter: | 34.95 mm |
| Outside Height: | 11.48 mm |
| Series: | 2714A |
| Core Material: | Metglas Alloy |
| Brand: | Proterial |
| Inductance: | 40.9 uH |
| Maximum Operating Temperature: | + 90 C |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Tradename: | MAGNAPERM |
| Type: | Amorphous Core |
| Part # Aliases: | 3210V4AF |
| Unit Weight: | 1 oz |
HOT
BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics

78271132
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK

78271132S
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE601SN1L
Brand:Murata Electronics

ZCAT4625-3430D
Brand:TDK

MI1206K601R-10
Brand:Laird Performance Materials

B65933A0000X033
Brand:EPCOS / TDK

BLM15PX221SH1D
Brand:Murata Electronics

NFZ2MSD101SZ10L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






