Manufacturer No:74278042
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-FLAT Ferrite for Flexible Printed Circuit Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-FLAT |
| Product: | Flat Ribbon Cable Cores Solid |
| Impedance: | 23 Ohms |
| Inside Length: | 13 mm |
| Outside Length: | 15.5 mm |
| Outside Width: | 6 mm |
| Inside Height: | 0.5 mm |
| Outside Height: | 2 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 4 W 810 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
78271112
Brand:Wurth Elektronik

B66367Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

BLM15PX601BH1D
Brand:Murata Electronics

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics

742792161
Brand:Wurth Elektronik

B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

BLM18KG260TN1D
Brand:Murata Electronics

74278042
Brand:Wurth Elektronik

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






