Manufacturer No:MMZ0402Y151CT000
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 0402 150ohm 25% 350mA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | MMZ |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 01005 (0402 metric) |
| Impedance: | 150 Ohms |
| Maximum DC Current: | 200 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 690 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.4 mm |
| Width: | 0.2 mm |
| Height: | 0.2 mm |
| Diameter: | - |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 20000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Unit Weight: | 0.000003 oz |
HOT
74269241102
Brand:Wurth Elektronik

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics
28B0375-100
Brand:Laird Performance Materials

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

B66371Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

MMZ0402Y151CT000
Brand:TDK

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM31KN601SN1L
Brand:Murata Electronics

74269262601
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






