Manufacturer No:74271132
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores STAR-TEC Snap White 25MHz 141Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Square |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Diameter: | 7 mm to 8.5 mm |
| Outside Length: | 40.5 mm |
| Outside Width: | 24.5 mm |
| Outside Height: | 21 mm |
| Series: | STAR-TEC |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Mounting Type: | Cable |
| Product: | Ferrites |
| other: | 38 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
| Unit Weight: | 1.148520 oz |
HOT
BLM31PG391SN1L
Brand:Murata Electronics

B66343G0000X127
Brand:EPCOS / TDK

B65881Q0150K095
Brand:EPCOS / TDK
BLE32SN120SZ1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX181BH1D
Brand:Murata Electronics

B65933A0000X033
Brand:EPCOS / TDK

BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM18HE601SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM18HG102SN1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






