Manufacturer No:ZCAT4625-3430D
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores Flat Cable 46x25mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Flat Ribbon |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Length: | 34.1 mm |
| Outside Length: | 45.5 mm |
| Outside Width: | 24.5 mm |
| Outside Height: | 12 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 240 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Flat Cable |
| Unit Weight: | 1.146404 oz |
HOT
74270053
Brand:Wurth Elektronik

BLM31KN601SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX600SH1D
Brand:Murata Electronics

LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics

74269241102
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120SH1L
Brand:Murata Electronics

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK
28B0375-100
Brand:Laird Performance Materials

B66371Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






