Manufacturer No:B65947A0000X022
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories PS35 N22 35 X 10.8
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | B65947A |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Ungapped |
| Core: | PS Core |
| Core Size: | PS 35 x 10.8 |
| Inductance: | - |
| Tolerance: | - |
| Accessory Type: | - |
| Number of Pins: | - |
| Core Material: | N22 |
| Termination Style: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Impedance: | - |
| Inside Diameter: | 5.3 mm |
| Inside Height: | - |
| Inside Length: | - |
| Inside Width: | 7.2 mm |
| Lead Diameter: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Maximum DC Current: | - |
| Maximum DC Resistance: | - |
| Outside Diameter: | 35 mm |
| Outside Height: | - |
| Outside Length: | - |
| Outside Width: | 10.8 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B65947AX22 |
| Unit Weight: | 1 oz |
HOT
MPZ2012S102AT000
Brand:TDK

BLM31PG391SN1L
Brand:Murata Electronics

B66397Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

ZCAT6819-5230D
Brand:TDK

74278031
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE472BH1L
Brand:Murata Electronics

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

74269241102
Brand:Wurth Elektronik

74270053
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






