Manufacturer No:B65933A0000X033
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories 7.35X3.6
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | B65933A |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Ungapped |
| Core: | PS Core |
| Core Size: | PS 7.35 x 3.6 |
| Inductance: | - |
| Tolerance: | - |
| Accessory Type: | - |
| Number of Pins: | - |
| Core Material: | M33 |
| Termination Style: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Impedance: | - |
| Inside Diameter: | 1.05 mm |
| Inside Height: | - |
| Inside Length: | - |
| Inside Width: | 2.8 mm |
| Lead Diameter: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Maximum DC Current: | - |
| Maximum DC Resistance: | - |
| Outside Diameter: | 7.35 mm |
| Outside Height: | - |
| Outside Length: | - |
| Outside Width: | 3.6 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B65933AX33 |
| Unit Weight: | 0.042418 oz |
HOT
ZCAT2132-1130
Brand:TDK

ZCAT2035-0930A
Brand:TDK

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM21HE472SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX800SH1D
Brand:Murata Electronics

LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

BLM18HG102SN1D
Brand:Murata Electronics

74279266
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120SN1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






