Manufacturer No:LCMGG160808T300RG
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads FERRITE BEADHIGH CURRENT CHIP060330 OHM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | LCMG |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0603 (1608 metric) |
| Impedance: | 30 Ohms |
| Maximum DC Current: | 2.6 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 0.028 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 1.6 mm |
| Width: | 0.8 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Diameter: | - |
| Brand: | TAIYO YUDEN |
| Capacitance: | - |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Termination: | - |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
ZCAT2132-1130
Brand:TDK

B65947A0000X022
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE802SH1L
Brand:Murata Electronics

MMZ0402Y151CT000
Brand:TDK

BLM15PX471BH1D
Brand:Murata Electronics

B66387Q0250K195
Brand:EPCOS / TDK

BLM31KN601SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM18KG260TN1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX471SH1D
Brand:Murata Electronics

ZCAT2035-0930A
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






