Manufacturer No:BLE32SN120SZ1L
Manufacturer:Murata
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 1210 12ohm 5% INFOTMT AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | BLE32SN |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1210 (3225 metric) |
| Impedance: | 12 Ohms |
| Maximum DC Current: | 20 A |
| Tolerance: | 5 Ohms |
| Maximum DC Resistance: | 600 uOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 2 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
BLM15PX331SH1D
Brand:Murata Electronics

B66363Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

BLM31KN121SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM21AG121SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX600SH1D
Brand:Murata Electronics

LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

BLM15PX221BH1D
Brand:Murata Electronics

74270053
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE601SN1L
Brand:Murata Electronics

NFZ2MSD101SZ10L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






