Manufacturer No:7427928251
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBF 250Ohms 4K mA 0.012Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBF |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 2220 (5651 metric) |
| Impedance: | 250 Ohms |
| Maximum DC Current: | 4 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 12 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 5.6 mm |
| Width: | 5.1 mm |
| Height: | 1.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | High Current |
HOT
BLM15PX181SH1D
Brand:Murata Electronics

78271132S
Brand:Wurth Elektronik

B66367Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

MP3210V4AF
Brand:Proterial

782219121
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX330BH1D
Brand:Murata Electronics
B65705B0003X000
Brand:EPCOS / TDK

B65947A0000X022
Brand:EPCOS / TDK

LCMGA201616T251NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






