Manufacturer No:ZCAT6819-5230D
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores 40mm Flat Cable
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Flat Ribbon |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Length: | 52.1 mm |
| Outside Length: | 67.5 mm |
| Outside Width: | 18.5 mm |
| Outside Height: | 17 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 160 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Flat Cable |
| Unit Weight: | 2.059999 oz |
HOT
ZCAT6819-5230D
Brand:TDK

BLM31SN500BH1L
Brand:Murata Electronics

ZCAT4625-3430D
Brand:TDK

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics

74271132
Brand:Wurth Elektronik

74278042
Brand:Wurth Elektronik

BLM18KG260TN1D
Brand:Murata Electronics

ZCAT2035-0930A
Brand:TDK

BLM21HE802SH1L
Brand:Murata Electronics

782219301
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






