Manufacturer No:782163151300
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-AENA Na Cryst Blk 15.2mm 52Ohms AECQ2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-AENA |
| Product: | EMI Suppression Ferrite Beads |
| Termination Style: | Axial |
| Impedance: | 22 Ohms 52 Ohms |
| Tolerance: | 30 % |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 30 mm |
| Width: | - |
| Height: | - |
| Diameter: | 28.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 kHz 1 MHz |
| Type: | Nanocrystalline |
HOT
LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

MPZ2012S102AT000
Brand:TDK

BLM15PX181BH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX600SH1D
Brand:Murata Electronics

74271132
Brand:Wurth Elektronik

BLM03HG601SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM21SP102SN1D
Brand:Murata Electronics

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

ZCAT2436-1330A
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






