Manufacturer No:B66343G0000X127
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories EC70-N27
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | B66343G |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Ungapped |
| Core: | EC Core |
| Core Size: | 70 x 35 x 16 |
| Inductance: | 3.9 uH |
| Tolerance: | - 20 % + 30 % |
| Number of Pins: | - |
| Core Material: | N27 |
| Termination Style: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Inside Diameter: | - |
| Inside Height: | 22.3 mm |
| Inside Length: | 44.5 mm |
| Inside Width: | 16.8 mm |
| Lead Diameter: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Maximum DC Resistance: | - |
| Outside Height: | 34.65 mm |
| Outside Length: | 70 mm |
| Outside Width: | 16.8 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B66343GX127 |
| Unit Weight: | 6.757603 oz |
HOT
HI2220R301R-10
Brand:Laird Performance Materials

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM31KN121SH1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX600SH1D
Brand:Murata Electronics

74279266
Brand:Wurth Elektronik

BLM18KG121TN1D
Brand:Murata Electronics

B66371Q0250K195
Brand:EPCOS / TDK
BLE32SN120SZ1L
Brand:Murata Electronics

B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






