Manufacturer No:782219301
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBA 300Ohms 400mA 0.61Ohms AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBA |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 300 Ohms |
| Maximum DC Current: | 400 mA |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 610 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
BLM21SP601SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM18EG221SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM18KG121TN1D
Brand:Murata Electronics

7427246
Brand:Wurth Elektronik

782219301
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE472SN1L
Brand:Murata Electronics

782219121
Brand:Wurth Elektronik

7427928251
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX330BH1D
Brand:Murata Electronics

BLM21HE601BH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






