Manufacturer No:B65881Q0150K095
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories PQ35/35-N95-DG150 FERRITE CORE SET
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | PQ35/35 |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Distributed Gap |
| Core: | PQ Core |
| Core Size: | PQ 35 x 35 |
| Inductance: | 150 nH |
| Core Material: | N95 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Outside Height: | 17.4 mm |
| Outside Length: | 35.1 mm |
| Outside Width: | 26 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 72 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B65881Q150K95 |
HOT
BLM21HE802BH1L
Brand:Murata Electronics

B66363Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

BLM15PX181SH1D
Brand:Murata Electronics

74270053
Brand:Wurth Elektronik

B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

782163151300
Brand:Wurth Elektronik

74271132
Brand:Wurth Elektronik

78271132
Brand:Wurth Elektronik

BLM31PG391SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM21HE122SH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






