Manufacturer No:LCMGA201208T331RG
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 330 OHM 25% 1.8A AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | LCMG |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0805 (2012 metric) |
| Impedance: | 330 Ohms |
| Maximum DC Current: | 1.8 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 0.08 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 1.25 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Diameter: | - |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Brand: | TAIYO YUDEN |
| Capacitance: | - |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Termination: | - |
| Test Frequency: | 100 MHz |
HOT
BLM21HE122BH1L
Brand:Murata Electronics

BLM31KN271SN1L
Brand:Murata Electronics

7427928251
Brand:Wurth Elektronik

MMZ0402Y151CT000
Brand:TDK

B65947A0000X022
Brand:EPCOS / TDK

742792161
Brand:Wurth Elektronik

BLM21HE601SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM21HE122SH1L
Brand:Murata Electronics

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK

782219561
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






