Manufacturer No:BLM21SP111SN1D
Manufacturer:Murata
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 110 OHM Alternate Sizing Guide Below
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | BLM21_xN |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0805 (2012 metric) |
| Impedance: | 110 Ohms |
| Maximum DC Current: | 5 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 13 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 1.25 mm |
| Height: | 0.85 mm |
| Diameter: | - |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Termination: | - |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Unit Weight: | 0.000353 oz |
HOT74270051
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX221SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM31KN271SN1L
Brand:Murata Electronics

74279266
Brand:Wurth Elektronik

74278042
Brand:Wurth Elektronik

742792025
Brand:Wurth Elektronik

B65713A0400A027
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE802SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM15PX471BH1D
Brand:Murata Electronics

B66371Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






