Manufacturer No:BLM21HE472SH1L
Manufacturer:Murata
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 0805 4700ohm 0.40ohm 25% POWRTRN AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | BLM21H |
| Product: | Ferrite Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 2 mm |
| Height: | 1.25 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Termination: | Flexible (Soft) |
HOT
BLM21HE472SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM31KN601SN1L
Brand:Murata Electronics

NFZ2MSD101SZ10L
Brand:Murata Electronics

HI2220R301R-10
Brand:Laird Performance Materials

B66387Q0250K195
Brand:EPCOS / TDK

742792662
Brand:Wurth Elektronik

MI1206K601R-10
Brand:Laird Performance Materials

742792641
Brand:Wurth Elektronik

7427928251
Brand:Wurth Elektronik

74270053
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






