Manufacturer No:74270106
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Toroids / Ferrite Rings
Description:Ferrite Toroids / Ferrite Rings WE-TOF 107 Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Toroids / Ferrite Rings |
| Product: | Toroids |
| Inside Diameter: | 7.1 mm |
| Outside Diameter: | 13.2 mm |
| Outside Length: | 12.7 mm |
| Series: | WE-TOF |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Impedance: | 342 Ohms |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Temperature Range: | - 25 C to + 125 C |
| other: | 126 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | EMI Suppression |
HOTPM9407.104NLT
Brand:Pulse Electronics

SCR39XV-400-Y2R0B003JH
Brand:KEMET

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

SCF56X-800-S2R4C004JH
Brand:KEMET

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

7426926222
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

3081804
Brand:Wurth Elektronik

7427928801
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






