Manufacturer No:PM3927NLT
Manufacturer:Pulse
Type:Common Mode Chokes
Description:Common Mode Filters / Chokes 800uH 1300mohms DCR=27ohms SMT AECQ2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Common Mode Filters / Chokes |
| RoHS: | Details |
| Series: | PM3927 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Inductance: | 800 uH |
| Impedance: | 1300 Ohms |
| Maximum DC Resistance: | 27 mOhms |
| Self Resonant Frequency: | 20 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 13 mm |
| Width: | 13 mm |
| Height: | 8.6 mm |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product: | Common Mode Chokes |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Common Mode Chokes |
| other: | 300 |
| Subcategory: | Inductors Chokes & Coils |
HOT
74274199
Brand:Wurth Elektronik

74274179
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-220-2R3A012JH
Brand:KEMET

3081804
Brand:Wurth Elektronik

MMZ0603A331ET000
Brand:TDK

SCF47X-450-S2R3B006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-240-Z2R3A010JH
Brand:KEMET

782219241
Brand:Wurth Elektronik

3091009
Brand:Wurth Elektronik
BLE32SN120BH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






