Manufacturer No:3021303
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT Square-Profile 1000 x 13 x 3 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 13 mm |
| Thickness: | 3 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOTPM9407.204NLT
Brand:Pulse Electronics

3090606
Brand:Wurth Elektronik

071923
Brand:Bourns

SCN35SXV-110-1R4A015JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-420-2R4B004JH
Brand:KEMET

MCZ1210DH800CPTA0G
Brand:TDK

ICI70CGI-102
Brand:EPCOS / TDK

SCF56X-800-S2R4C004JH
Brand:KEMET

SCF47X-250-S1R9B010JV
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






