Manufacturer No:MMZ0603D161ET000
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 0201 160ohms 125mA High Speed Signal Line High Wide Z
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | MMZ-E |
| Product: | Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 160 Ohms |
| Maximum DC Current: | 125 mA |
| Maximum DC Resistance: | 2.9 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Unit Weight: | 0.000011 oz |
HOT
S1811-46R
Brand:Harwin

3081710
Brand:Wurth Elektronik
PM9407.204NLT
Brand:Pulse Electronics

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

742792017
Brand:Wurth Elektronik

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

071923
Brand:Bourns

SCF47X-500-S2R4B005JH
Brand:KEMET

SCF56X-800-S2R4C004JH
Brand:KEMET

SCT39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






