Manufacturer No:MMZ0603A331ET000
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 0201 300ohms 220mA High Speed Signal Line High Wide Z
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | MMZ-E |
| Product: | Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 0201 (0603 metric) |
| Impedance: | 330 Ohms |
| Maximum DC Current: | 220 mA |
| Maximum DC Resistance: | 1 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.6 mm |
| Width: | 0.3 mm |
| Height: | 0.3 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| other: | 15000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Unit Weight: | 0.000011 oz |
HOT
SCF39XV-500-Z2R4B004JH
Brand:KEMET

7427928801
Brand:Wurth Elektronik

SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Brand:KEMET

SCT39XV-110-Y1R4A008JH
Brand:KEMET

MMZ0603D161ET000
Brand:TDK

SCT39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

SCN35XV-100-1R4A015JH
Brand:KEMET

SCT39XV-320-2R0B006JH
Brand:KEMET

SCT39XV-150-S1R7A011JH
Brand:KEMET

SCR39XV-310-Z1R8B008JH
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






