Manufacturer No:1029CNH
Manufacturer:Xenarc
Type:Display Modules
Description:Display Modules 10.1 inch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Xenarc |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 10.1 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 800 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Xenarc |
| Dimensions: | 265.7 mm x 178.2 mm x 32.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 3.640 lbs |
HOT
96KVM-H17V8U-UK
Brand:Advantech

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

PIM543
Brand:Pimoroni

FPM-3151G-R3BE
Brand:Advantech

IDS-3210EG-23SVA1E
Brand:Advantech

FPM-7151W-P3AE
Brand:Advantech

uLCD-24PTU
Brand:4D Systems

FPM-212-R9AE
Brand:Advantech

20-101-0537
Brand:DIGI

MIKROE-3857
Brand:Mikroe
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






