Manufacturer No:FPM-3121G-R3BE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 12.1" XGA WT Ind. Monitor w/ Resistive TS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-3121G |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 12.1 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1024 x 768 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 312 mm x 224 mm x 60 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 8.708 lbs |
HOT
FPM-212-R9AE
Brand:Advantech

2401380
Brand:Phoenix Contact

gen4-FT812-43T
Brand:4D Systems

PIM543
Brand:Pimoroni

4175801XX-3
Brand:Digital View

2402980
Brand:Phoenix Contact

uLCD-32PTU-NWT
Brand:4D Systems

1212
Brand:Toradex
MIKROE-241
Brand:Mikroe

000288
Brand:Soldered
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






