Manufacturer No:FPM-7211W-P3AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 21.5" Industrail Monitor with PCT touch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | FPM-7211W |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 21.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1920 x 1080 |
| Interface Type: | Serial |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 19.731 lbs |
HOTMIKROE-241
Brand:Mikroe

IDS-3221WG-25FHA1E
Brand:Advantech

PDC-W210-D10-ATE
Brand:Advantech
CleO50A
Brand:Bridgetek

IDS-3215ER-25XGA1E
Brand:Advantech

IDK-2108N-K2SVA2E
Brand:Advantech

MIKROE-4721
Brand:Mikroe

gen4-4DCAPE-70CT-CLB
Brand:4D Systems

uLCD-43D
Brand:4D Systems

FPM-3151G-R3BE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






