Manufacturer No:gen4-uLCD-32D
Manufacturer:4D Systems
Type:Display Modules
Description:Display Modules 3.2" 240x320 pixels slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | Gen4-uLCD |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Non-Touch |
| Diagonal: | 3.2 in |
| Display Resolution - Pixels: | 240 x 320 |
| Interface Type: | 4-Wire I2C SPI |
| Backlight Type: | White LED |
| Brand: | 4D Systems |
| Dimensions: | 87.3 mm x 52.1 mm x 7.3 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Current: | 165 mA |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 1.234589 oz |
HOT
FPM-815S-R6AE
Brand:Advantech

FPM-7061T-R3AE
Brand:Advantech

IDK-1119R-35SXA1E
Brand:Advantech

102110551
Brand:Seeed Studio

ELI70-CP
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

gen4-FT813-43CTP
Brand:4D Systems

FPM-7181W-P3AE
Brand:Advantech

IDS-3115P-K2XGA1E
Brand:Advantech

MIKROE-3857
Brand:Mikroe

FPM-817S-R6AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






