Manufacturer No:20-101-0537
Manufacturer:DIGI
Type:Display Modules
Description:Display Modules OP7200 TS 512K/512K
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Brand: | DIGI |
| Dimensions: | 144 mm x 112 mm x 43 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 40 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 1.561 lbs |
HOT
gen4-uLCD-70DT
Brand:4D Systems

MIKROE-3920
Brand:Mikroe

IDK-1110WP-50XGA1E
Brand:Advantech

gen4-FT813-43CTP
Brand:4D Systems

000287
Brand:Soldered

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

gen4-FT813-70CTP-CLB
Brand:4D Systems

uLCD-90D
Brand:4D Systems

1219GNC
Brand:Xenarc

BD070LIC3_MIPI
Brand:Boundary Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






