Manufacturer No:1219GNH
Manufacturer:Xenarc
Type:Display Modules
Description:Display Modules 12.1 inch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Xenarc |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 12.1 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 800 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Xenarc |
| Dimensions: | 312 mm x 230 mm x 44.2 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 6.300 lbs |
HOT
gen4-4DCAPE-70CT-CLB
Brand:4D Systems

MK-AOB3202405N
Brand:Amulet Technologies

102110551
Brand:Seeed Studio

uLCD-43PT-AR
Brand:4D Systems

MIKROE-4312
Brand:Mikroe

4Discovery-50W
Brand:4D Systems
ELI43-CR
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

P6151PR-AC-U-V3
Brand:Axiomtek

pixxiLCD-39P4
Brand:4D Systems

4178200XX-3
Brand:Digital View
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






