Manufacturer No:20-101-0497
Manufacturer:DIGI
Type:Display Modules
Description:Display Modules OP6810
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DIGI |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Interface Type: | RS-232 RS-485 |
| Brand: | DIGI |
| Dimensions: | 111 mm x 91 mm x 33 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 36 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 4.574639 oz |
HOT
20-101-0497
Brand:DIGI

pixxiLCD-20P2-CTP-CLB
Brand:4D Systems

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems

gen4-uLCD-50DT
Brand:4D Systems

FPM-215W-P4AE
Brand:Advantech
IDK-1107WP-50WVB1
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DCT-AR
Brand:4D Systems

IDS-3206G-80VGA1E
Brand:Advantech

gen4-IoD-32T
Brand:4D Systems

102110551
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






