Manufacturer No:IS43LD32128B-25BPLI
Manufacturer:ISSI
Type:DRAM
Description:DRAM 4G 1.2/1.8V LPDDR2 128Mx32 400MHz 168 ball PoP (12mmx12mm) RoHS IT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | DRAM |
| RoHS: | Details |
| Type: | SDRAM - LPDDR2 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-168 |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Organization: | 128 M x 32 |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Maximum Clock Frequency: | 400 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.14 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | DRAM |
| other: | 168 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MT41K512M16VRP-107 IT:P
Brand:Micron

IS42S32200L-6BLI
Brand:ISSI

MT47H256M8EB-25E:C
Brand:Micron

KTDM8G4B632BGIBCT
Brand:SMARTsemi

MT53E512M32D2FW-046 AAT:D
Brand:Micron

MT41K256M16TW-107 AUT:P
Brand:Micron

MT40A512M8SA-062E IT:F
Brand:Micron

MT42L32M32D1HE-18 AAT:D
Brand:Micron

MT41K64M16TW-107 IT:J TR
Brand:Micron

MT53E512M32D1NP-046 WT:B
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






