Manufacturer No:UPS-APLP4F-A20-08128
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP SQUARED Board with colour box packingApollo Lake. Intel N4200(F1). 8GB DDR4 128GB eMMC. Rev A1. 0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Pentium N4200 |
| Core: | Pentium N4200 |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 90 mm x 85.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | DP eDP Ethernet GPIO HDMI I2S MIPI-CSI mPCIe SATA UART USB 2.0 USB 3.0 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
1290802
Brand:Phoenix Contact

QSRZ-G2L0
Brand:Ka-Ro electronics

102110762
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

110061362
Brand:Seeed Studio

BNUC11TNKV50001
Brand:Intel

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

34006-2000-17-2
Brand:Kontron

MIO-5373U-U6A1
Brand:Advantech
102110402
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






