Manufacturer No:UPN-EHLX4RE-A10-0864
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared 6000 Atom x6425RE 8GB RAM 64GB eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Series: | UP |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Atom x6425RE |
| Core: | Atom x6425RE |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm x 46.35 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Ethernet HDMI RS-232/422/485 USB |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
BNUC11TNHI50000
Brand:Intel

GUM3703FEBY
Brand:Gumstix

SM-K26-XCL2GI
Brand:Xilinx

BNUC11TNKV50001
Brand:Intel

UPN-EDGE-EHLX4RE-A10-0864
Brand:AAEON UP

SM-K26-XCL2GC
Brand:Xilinx

6002-240-011
Brand:Digilent

MIO-5373U-U7A1
Brand:Advantech

ESRP-CMS-U2271V2
Brand:Advantech

102110764
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






