Manufacturer No:UPN-EHLPJ4-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared 6000 Pentium J6426 4GB RAM 32GB eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Series: | UP |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Pentium J6426 |
| Core: | Pentium J6426 |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm x 46.35 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Ethernet HDMI RS-232/422/485 USB |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| On-Board Storage Size: | 32 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UP-APL03P4F-A10-0864
Brand:AAEON UP

UP-APL03C2F-A10-0432
Brand:AAEON UP

102110758
Brand:Seeed Studio
UPS-EHLPJ4-A10-1664
Brand:AAEON UP

QSRZ-G2L1
Brand:Ka-Ro electronics

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

6002-240-011
Brand:Digilent

UPX-EDGE-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

UPN-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

UP-CHT01-A20-0432-A11
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






