Manufacturer No:UPN-APLC2F-A10-0432
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Squared Pro UPN-APL01.CPU N3350(F1).Memory 4GB.eMMC 32GB 12-24V DC-inREV.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N3350 |
| Core: | Celeron N3350 |
| Frequency: | 1.1 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 4 GB |
| Installed RAM: | 4 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Dimensions: | 101.6 mm x 101.6 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Audio DP eDP Ethernet GPIO HDMI MIPI-CSI RS-232/422/485 SATA III UART USB 2.0 USB 3.2 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPS-APLP4F-A20-08128
Brand:AAEON UP

102110763
Brand:Seeed Studio

MIC-710AIL-DVA1
Brand:Advantech

FIT0871
Brand:DFRobot

5583
Brand:Adafruit

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

AIMB-205G2-00A1E
Brand:Advantech

110061402
Brand:Seeed Studio

453-00135C
Brand:Laird Connectivity

453-00138
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






