Manufacturer No:MIO-5373U-U7A1
Manufacturer:Advantech
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers Intel 8th gen Whiskey Lake U i7-8665U 32G eMMC TPM CAN 0-60C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Series: | MIO-5373 |
| Form Factor: | 3.5 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i7-8665UE |
| Core: | Core i7-8665UE |
| Frequency: | 4.4 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Installed RAM: | 0 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 146 mm x 102 mm |
| Brand: | Advantech |
| Interface Type: | Audio CAN DP eDP Ethernet HDMI I2C LVDS RS-232/422/485 SATA SMBus USB 2.0 USB 3.1 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UPN-EHLX4RE-A10-0864
Brand:AAEON UP
6069-410-002
Brand:Digilent

1290802
Brand:Phoenix Contact

BNUC11TNKI50000
Brand:Intel

BNUC11TNHI30L00
Brand:Intel

110061402
Brand:Seeed Studio

114110207
Brand:Seeed Studio

UPN-EDGE-ADLN97-A10-0432
Brand:AAEON UP

LEC-iMX8MP-Q-N-2G-32G-BW-CT
Brand:ADLINK Technology

UPN-ADLN50-A10-0432
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






