Manufacturer No:DFR0981
Manufacturer:DFRobot
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers LattePanda 3 Delta 864
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DFRobot |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N5105 |
| Core: | Celeron N5105 |
| Frequency: | 2 GHz to 2.9 GHz |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V 15 V |
| Dimensions: | 125 mm x 78 mm x 16 mm |
| Brand: | DFRobot |
| Interface Type: | Ethernet PCIe USB 3.0 WiFi |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
BNUC11TNKI30000
Brand:Intel

WOP-204K-NAE
Brand:Advantech

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

102010027
Brand:Seeed Studio

TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

114110148
Brand:Seeed Studio

UPN-EDGE-ADLN97-A10-0432
Brand:AAEON UP

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel

IMBA-Q471-R10
Brand:IEI

BKCM11EBI38W
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






