Manufacturer No:110110144
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers reComputer J4011-Edge AI Device NVIDIA Jetson Orin NX 8GB Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Frequency: | 2 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 12 VDC |
| Interface Type: | CAN |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 130 mm x 120 mm x 58.5 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | LPDDR5 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
110110188
Brand:Seeed Studio
UPS-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

WOP-204K-NAE
Brand:Advantech

BNUC11TNKI50001
Brand:Intel

SM-K26-XCL2GC-ED
Brand:Xilinx

UP-APL03P4F-A10-0432
Brand:AAEON UP

BNUC11TNKI30000
Brand:Intel

102110800
Brand:Seeed Studio

453-00138
Brand:Laird Connectivity

MIO-5373U-U7A1
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






