Manufacturer No:110110145
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers reComputer J4012-Edge AI Device with Jetson Orin NX 16GB Module 4xUSB 3.2 M.2 Key E & Key M Slot Aluminum Case 128GB NVMe SSD Pre-installed JetPack System
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Frequency: | 918 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 9 V to 19 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 130 mm x120 mm x 58.5 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Memory Size: | 16 GB |
| Memory Type: | LPDDR5 |
| On-Board Storage Size: | 128 GB |
| On-Board Storage Type: | NVMe |
| Series: | reComputer |
| Subcategory: | Computing |
HOT
110991824
Brand:Seeed Studio

UPN-EDGE-APLP4F-A10-0864
Brand:AAEON UP

34009-0400-13-5
Brand:Kontron

UP-CHT01-A22-0432-A11
Brand:AAEON UP

UP-CHT01-A20-0432-A11
Brand:AAEON UP

GUM3703FEBY
Brand:Gumstix

UP-CHT01-A20-0232-B10
Brand:AAEON UP

5096
Brand:Adafruit

SM-K26-XCL2GI
Brand:Xilinx
6069-410-001
Brand:Digilent
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






