Manufacturer No:UP-APL03P4F-A10-0864
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP4000 board Intel Pentium N4200 8GB RAM 64GB eMMC Rev A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Pentium N4200 |
| Core: | Pentium N4200 |
| Frequency: | - |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 85.6 mm x 56.5 mm |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Audio DP Ethernet GPIO HDMI USB 3.1 USB Type-C |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
102010027
Brand:Seeed Studio

UPX-EDGE-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

1185423
Brand:Phoenix Contact

UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP

WAFER-TGL-U-i7-R10
Brand:IEI

AIMB-205G2-00A1E
Brand:Advantech

453-00135C
Brand:Laird Connectivity
RT71-FHD
Brand:Xenarc
6069-410-002
Brand:Digilent

EVAL-CN0575-RPIZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






