Manufacturer No:1007079-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Microphones
Description:Microphones STANDARD CONTACT MICROPHONE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Current Rating: | 100 uA |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 18.2 mm |
| Depth: | 11 mm |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Measurement Specialties |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | CM-01B |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 2.742057 oz |
HOT
EM-24346-C36
Brand:Knowles

KAS-700-0147
Brand:Knowles

MP23DB02MMTR
Brand:STMicroelectronics

CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

FG-23629-P16
Brand:Knowles

CMM-4030DB-26354-TR
Brand:CUI Devices

CMC-2742WBL-25L
Brand:CUI Devices

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

NR-25994-000
Brand:Knowles

EA-21842-C36
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






