Manufacturer No:TO-24611-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Omni-directional 3.61 x 3.61 x 31.3mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 4.4 kOhms |
| Current Rating: | 50 uA |
| Sensitivity: | - 56 dBA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| IP Rating: | - |
| Length: | 3.57 mm |
| Width: | 3.57 mm |
| Depth: | 1.35 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.3 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 5.8 kHz |
| Length - in: | 0.141 in |
| Length - mm: | 3.57 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | TO/BTO |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.141 in |
| Width - mm: | 3.57 mm |
| Unit Weight: | 0.164906 oz |
HOT
SPW2430HR5H-B
Brand:Knowles
FG-23329-P142
Brand:Knowles

INMP621ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

CMC-4015-25L100
Brand:CUI Devices

CMEJ-0415-42-LP
Brand:CUI Devices

SPW0690LM4H-1
Brand:Knowles

MR-23333-000
Brand:Knowles

CMC-4015-40P
Brand:CUI Devices

CMM-3729AT-42308-TR
Brand:CUI Devices

SPW0878LR5H-1
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






