Manufacturer No:KAS-700-0145
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Mics on Flex 2 Pack SPK0641HT4H RAMIS-B Top Port PDM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 26 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 4 mm |
| Width: | 3 mm |
| Depth: | 1.1 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.6 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | KAS |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMM-2718AB-383161-TR
Brand:CUI Devices

MP23DB02MMTR
Brand:STMicroelectronics

MR-23333-000
Brand:Knowles

FB-EI-30026-000
Brand:Knowles

SPW0878LR5H-1
Brand:Knowles

SPW0442HR5H-1
Brand:Knowles

EM-24346-C36
Brand:Knowles

CMM-4030DB-26354-TR
Brand:CUI Devices

IMP34DT05TR
Brand:STMicroelectronics

ICS-40618
Brand:TDK InvenSense
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






