Manufacturer No:CMC-4013-2-SMT-TR
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones microphone 4 mm round1.3mm deep electret condenser omnidirectional SMT 2 Vdc T&R Package
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 42 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Diameter: | 4 mm |
| Depth: | 1.3 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 3800 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMEJ-0415-42-LP
Brand:CUI Devices

WP-23501-000
Brand:Knowles

SPV0142LR5H-1-8
Brand:Knowles

CMC-6050-40L100
Brand:CUI Devices

IM69D120V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

CMC-5044TF-A
Brand:CUI Devices

SPK0838HT4H-1-7
Brand:Knowles

CMC-4013-2-SMT-TR
Brand:CUI Devices

CMA-6542TF-K
Brand:CUI Devices

EK-23024-C36
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






